Header - H1 yel.jpg Header - Kinderen.jpg Header - Myra terras.jpg Header - Myrasokken senior.jpg Header - Publiek 1.jpg
Dit schema loopt van 20-1-2020 t/m 26-1-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Meisjes 8E3 zaal Elisa Rolink
Gina Backer
Amstelveen Hockey Dome veld 2
16:00 - 17:00 Meisjes 8E4 zaal Lucas Berntsen
Surya Bergers
Amstelveen Hockey Dome veld 2
17:00 - 18:00 Jongens 8E3 zaal Alexandra van Klaveren
Eline Udo
Amstelveen Hockey Dome veld 2
17:00 - 18:00 Jongens D4 zaal Jochem Heins
Sarah Dorscheidt
VU, Sportcentrum Hal 2
17:00 - 18:00 Meisjes 8E5 zaal Irena van Sligtenhorst
Roos Laning
Amstelveen Hockey Dome veld 2
17:00 - 18:00 Meisjes D5 zaal Gioia Taverna
Sophie Ennachat
VU, Sportcentrum Balken opruimen
18:00 - 19:00 Jongens C2 zaal Jochem Heins
Peter den Hartog
VU, Sportcentrum Hal 2 Balken opruimen
18:00 - 19:00 Meisjes C3 zaal Sabine de Wit Amstelveen Hockey Dome veld 2
19:00 - 20:00 Meisjes C4 zaal Anna Dado Amstelveen Hockey Dome veld 2
20:00 - 21:00 Jongens B1 zaal Lysanne Kolff
Thomas van Dijk
Amstelveen Hockey Dome veld 2
21:00 - 22:00 Dames 03 zaal Amstelveen Hockey Dome veld 2
21:00 - 22:00 Heren 06 zaal Amstelveen Hockey Dome veld 2
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Meisjes 8E1 zaal Fleur de la Haije
Mila Wegloop
Amstelveen Hockey Dome veld 2
16:00 - 17:00 Meisjes 8E2 zaal Kiki Holla Amstelveen Hockey Dome veld 2
17:00 - 18:00 Meisjes D1 zaal Claudia Makumbe
Erin Schurink
Joost Vink
Amstelveen Hockey Dome veld 2
18:00 - 19:00 Meisjes D3 zaal Britt Webster
Jeroen de Jong
Amstelveen Hockey Dome veld 2
18:00 - 19:00 Meisjes D4 zaal Sarah Dorscheidt Amstelveen Hockey Dome veld 2
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Jongens F1 zaal Bjorn van der Dussen
Ronesca Plug
Amstelveen Hockey Dome veld 2
15:00 - 16:00 Jongens F2 zaal Bjorn van der Dussen
Ronesca Plug
Amstelveen Hockey Dome veld 2
15:00 - 16:00 Meisjes F4 zaal Bjorn van der Dussen
Joost Vink
Amstelveen Hockey Dome
15:00 - 16:00 Meisjes F5 zaal Amstelveen Hockey Dome
15:00 - 16:00 Meisjes F6 zaal Amstelveen Hockey Dome
16:00 - 17:00 Jongens 6E1 zaal Bjorn van der Dussen
Ronesca Plug
Amstelveen Hockey Dome veld 2
16:00 - 17:00 Jongens 6E2 zaal Bjorn van der Dussen
Ronesca Plug
Amstelveen Hockey Dome veld 2
16:00 - 17:00 Meisjes F1 zaal Bjorn van der Dussen
Joost Vink
Amstelveen Hockey Dome
16:00 - 17:00 Meisjes F2 zaal Amstelveen Hockey Dome
16:00 - 17:00 Meisjes F3 zaal Amstelveen Hockey Dome
17:00 - 18:00 8E/6E training team zaal Bjorn van der Dussen
Ronesca Plug
Amstelveen Hockey Dome veld 2
17:00 - 18:00 Jongens 6E3 zaal Bjorn van der Dussen
Ronesca Plug
Amstelveen Hockey Dome veld 2
17:00 - 18:00 Jongens 6E4 zaal Bjorn van der Dussen
Ronesca Plug
Amstelveen Hockey Dome veld 2
17:00 - 18:00 Meisjes 6E4 zaal Bjorn van der Dussen
Joost Vink
Amstelveen Hockey Dome
17:00 - 18:00 Meisjes 6E5 zaal Bjorn van der Dussen
Joost Vink
Amstelveen Hockey Dome
17:00 - 18:00 Meisjes 6E6 zaal Bjorn van der Dussen
Joost Vink
Amstelveen Hockey Dome
17:00 - 18:00 Meisjes C2 zaal Noa Prins
Seger van Zanen
VU, Sportcentrum
17:00 - 18:00 Meisjes D4 zaal Sarah Dorscheidt VU, Sportcentrum Hal 2
18:00 - 19:00 Jongens C3 zaal Jette Mulder Amstelveen Hockey Dome veld 2
18:00 - 19:00 Jongens C4 zaal Frank Rinckes
Jasper van der Meulen
Amstelveen Hockey Dome veld 2
18:00 - 19:00 Meisjes 6E1 zaal Bjorn van der Dussen
Joost Vink
Amstelveen Hockey Dome
18:00 - 19:00 Meisjes 6E2 zaal Bjorn van der Dussen
Joost Vink
Amstelveen Hockey Dome
18:00 - 19:00 Meisjes 6E3 zaal Bjorn van der Dussen
Joost Vink
Amstelveen Hockey Dome
18:00 - 19:00 Meisjes C1 zaal Lotte Olland VU, Sportcentrum Balken opruimen
18:00 - 19:00 Meisjes D5 zaal Gioia Taverna
Sophie Ennachat
VU, Sportcentrum Hal 2 Balken opruimen
18:00 - 19:00 Meisjes D6 zaal Jasper van der Meulen
Jochem Heins
VU, Sportcentrum Hal 2 Balken opruimen
19:00 - 20:00 Jongens B1 zaal Lysanne Kolff
Thomas van Dijk
Amstelveen Hockey Dome veld 2
19:00 - 20:00 Jongens C2 zaal Jochem Heins
Peter den Hartog
Amstelveen Hockey Dome
20:00 - 21:00 Meisjes A2 zaal Jasper van der Meulen
Thomas van Dijk
Amstelveen Hockey Dome
20:00 - 21:00 Meisjes B2 zaal Thijmen Brand Amstelveen Hockey Dome veld 2
21:00 - 22:00 Dames 01 zaal Lotte Olland Amstelveen Hockey Dome
21:00 - 22:00 Dames Jong 2 zaal Thijmen Brand Amstelveen Hockey Dome veld 2
21:00 - 22:00 Dames Jong 3 zaal Amstelveen Hockey Dome veld 2
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens 8E1 zaal Noor Tetteroo
Sebastiaan van Dijen
VU, Sportcentrum Hal 2 Balken neerleggen
17:00 - 18:00 Jongens 8E2 zaal Fleur Maclachlan
Koen Brommet
VU, Sportcentrum Hal 2 Balken neerleggen
18:00 - 19:00 Meisjes B3 zaal Joƫlle Vos VU, Sportcentrum Hal 2 Balken opruimen
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens D3 zaal Jasper van der Meulen
Minne Sekuur
Amstelveen Hockey Dome veld 2
17:00 - 18:00 Jongens C3 zaal Jette Mulder Amstelveen Hockey Dome veld 2
17:00 - 18:00 Jongens D1 zaal Ronesca Plug
Thijmen Brand
VU, Sportcentrum Hal 2 Balken neerleggen
18:00 - 19:00 Jongens C1 zaal Gaby Heins
George Swart
VU, Sportcentrum Hal 2 Balken opruimen
18:00 - 19:00 Jongens C4 zaal Frank Rinckes
Jasper van der Meulen
Amstelveen Hockey Dome veld 2
19:00 - 20:00 Meisjes A4 zaal Seger van Zanen Amstelveen Hockey Dome veld 2
19:00 - 20:00 Meisjes B5 zaal Jasper van der Meulen Amstelveen Hockey Dome veld 2
20:00 - 21:00 Meisjes B1 zaal Bjorn van der Dussen
Job Mulder
Amstelveen Hockey Dome veld 2
21:00 - 22:00 Dames 02 zaal Erik Koridon
Stijn Esser
Amstelveen Hockey Dome veld 2

Instagram