Header - H1 yel.jpg Header - Kinderen.jpg Header - Myra terras.jpg Header - Myrasokken senior.jpg Header - Publiek 1.jpg
Dit schema loopt van 1-6-2020 t/m 7-6-2020
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens D3 Minne Sekuur V2 - AB
17:00 - 18:00 Jongens D4 Jochem Heins V2 - CD
18:45 - 20:00 Dames Jong 3 Sam van de Bovenkamp V3
18:45 - 20:00 Dames Jong 4 Tjibbe Boringa V2
20:00 - 21:00 Heren Veteranen A V4 - AB
20:30 - 21:45 Dames 01 Jeroen Buné
Lotte Olland
V1
20:30 - 21:45 Dames 03 Jaap Birjmohum
Lars Hagen
V3
20:30 - 21:45 Heren 01 Maarten Sier
Stefan de Leeuw
V2
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens F1 Bjorn van der Dussen
Ronesca Plug
V2
16:00 - 17:00 Jongens F2 Bjorn van der Dussen
Ronesca Plug
V2
17:15 - 18:15 Jongens 6E1 Bjorn van der Dussen V2
17:15 - 18:15 Jongens 6E2 Bjorn van der Dussen
Ronesca Plug
V2
17:15 - 18:15 Jongens 6E3 Bjorn van der Dussen
Ronesca Plug
V2
17:15 - 18:15 Jongens 6E4 Bjorn van der Dussen
Ronesca Plug
V2
17:30 - 18:30 Meisjes C3 Sabine de Wit V1
17:30 - 18:30 Meisjes C4 Anna Dado V3
17:30 - 18:30 Meisjes C4 Training Anna Dado V3
18:45 - 20:00 Meisjes B3 Joëlle Vos V1
18:45 - 20:00 Meisjes B4 Seger van Zanen V3
18:45 - 20:00 Meisjes B5 Bjorn van der Dussen V2
19:30 - 20:30 Dames 05 Renco van Willigenburg V4 - AB
20:15 - 21:15 Dames 04 V1
20:15 - 21:15 Dames Jong 1 Lysanne Kolff V3
20:15 - 21:15 Dames Veteranen A V2
20:45 - 21:45 Heren 07 V4 - AB
20:45 - 21:45 Trimmers Woensdag V4 - CD
21:30 - 22:30 Heren 03 V3 - CD
21:30 - 22:30 Heren 04 V2 - CD
21:30 - 22:30 Heren 06 V3 - AB
21:30 - 22:30 Heren Veteranen B V1 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:30 Meisjes B selectie Ronesca Plug
Thijmen Brand
V2
18:30 - 20:00 Jongens B selectie Job Mulder
Juriaan Harm
V1
18:30 - 20:00 Meisjes A selectie George Swart
Stijn Esser
V3
20:00 - 21:15 Heren 02 Alexander van Montfoort V2
20:15 - 21:15 Dames 07 Carel Möller V4
20:30 - 21:45 Dames 01 Jeroen Buné
Lotte Olland
V3
20:30 - 21:45 Heren 01 Maarten Sier
Stefan de Leeuw
V1
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 8E/6E training team Sebastiaan van Dijen V2
16:00 - 17:00 Meisjes F1 Bjorn van der Dussen
Joost Vink
V1 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes F2 Bjorn van der Dussen
Joost Vink
V1 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes F3 Bjorn van der Dussen
Joost Vink
V1 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes F4 Bjorn van der Dussen
Joost Vink
V1 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes F5 Bjorn van der Dussen
Joost Vink
V1 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes F6 Bjorn van der Dussen
Joost Vink
V1 - CD
17:15 - 18:15 Meisjes 6E1 Bjorn van der Dussen
Joost Vink
V1 - AB
17:15 - 18:15 Meisjes 6E2 Bjorn van der Dussen
Joost Vink
V1 - AB
17:15 - 18:15 Meisjes 6E3 Bjorn van der Dussen
Joost Vink
V1 - AB
17:15 - 18:15 Meisjes 6E4 Bjorn van der Dussen
Joost Vink
V1 - CD
17:15 - 18:15 Meisjes 6E5 Bjorn van der Dussen
Joost Vink
V1 - CD
17:15 - 18:15 Meisjes 6E6 Bjorn van der Dussen
Joost Vink
V1 - CD
17:45 - 18:45 Meisjes 8E1 Fleur de la Haije
Mila Wegloop
V3
17:45 - 18:45 Meisjes 8E2 Kiki Holla V3
17:45 - 18:45 Meisjes 8E3 Gina Backer V2
17:45 - 18:45 Meisjes 8E4 Lucas Berntsen
Surya Bergers
V2
17:45 - 18:45 Meisjes 8E5 Roos Laning V2
19:00 - 20:00 Meisjes A2 Jasper van der Meulen V1
19:00 - 20:00 Meisjes A3 Arjan Coorengel V2
19:00 - 20:00 Meisjes A4 Seger van Zanen V3
20:30 - 21:45 Dames 02 Erik Koridon
Stijn Esser
V1
20:30 - 21:45 Trimmers vrijdag Jasper van der Meulen
Thomas van Dijk
V2
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:30 - 10:30 Benjamins Groep 1 Bjorn van der Dussen
Ronesca Plug
V1 - AB
09:30 - 10:30 Benjamins Groep 11 Bjorn van der Dussen
Ronesca Plug
V1 - C
09:30 - 10:30 Benjamins Groep 12 Bjorn van der Dussen
Ronesca Plug
V1 - C
09:30 - 10:30 Benjamins Groep 13 V1 - C
09:30 - 10:30 Benjamins Groep 14 Bjorn van der Dussen
Ronesca Plug
V1 - D
09:30 - 10:30 Benjamins Groep 15 Bjorn van der Dussen
Ronesca Plug
V1 - D
09:30 - 10:30 Benjamins Groep 16 Bjorn van der Dussen
Ronesca Plug
V1 - D
09:30 - 10:30 Benjamins Groep 2 Bjorn van der Dussen
Ronesca Plug
V1 - AB
09:30 - 10:30 Benjamins Groep 3 Bjorn van der Dussen
Ronesca Plug
V1 - AB
09:30 - 10:30 Benjamins Groep 4 Bjorn van der Dussen
Ronesca Plug
V1 - AB
09:30 - 10:15 Funkey Dolfijnen Bjorn van der Dussen
Ronesca Plug
V3 - C
09:30 - 10:15 Funkey Giraffen Ronesca Plug V3 - C
09:30 - 10:15 Funkey Konijnen V3 - C
09:30 - 10:15 Funkey Krokodillen Bjorn van der Dussen
Ronesca Plug
V3 - D
09:30 - 10:15 Funkey Leeuwen V3 - D
09:30 - 10:30 Mini Benjamins Groep 21 Bjorn van der Dussen
Ronesca Plug
V3 - A
09:30 - 10:30 Mini Benjamins Groep 22 V3 - A
09:30 - 10:30 Mini Benjamins Groep 25 Bjorn van der Dussen
Ronesca Plug
V3 - B
09:30 - 10:30 Mini Benjamins Groep 26 Bjorn van der Dussen
Ronesca Plug
V3 - B
09:30 - 10:30 Mini Benjamins Groep 27 Bjorn van der Dussen
Ronesca Plug
V3 - B
09:30 - 10:30 Mini Benjamins Groep 28 Bjorn van der Dussen
Ronesca Plug
V3 - B
10:00 - 10:45 G3 Fien van Beveren
Lois Schopman
Marjolein Selier
V2 - AB
10:00 - 10:45 G4 Pepijn Mierlo
Teun Corman
Thomas Meinesz
V2 - CD
11:00 - 11:45 G1 Marjolein Selier
Tobias Mierlo
V2 - AB
11:00 - 11:45 G2 Lieke Mulder
Marjolein Selier
V2 - CD
12:00 - 13:30 Jongens C selectie Boyd de Wit
Hans Vlek
V3
12:00 - 13:30 Jongens D selectie Peter den Hartog
Thijmen Brand
V1
12:30 - 14:00 Meisjes D selectie George Swart
Erik Koridon
V2
14:00 - 15:30 Jongens B selectie Job Mulder
Juriaan Harm
V1
14:00 - 15:00 Meisjes C1 selectie Lotte Olland
Nina van Gulik
V3 C1 selectie
14:30 - 16:00 Meisjes B selectie Ronesca Plug
Thijmen Brand
V2
15:00 - 16:00 Meisjes C2 Selectie Lotte Olland
Nina van Gulik
V3 C2 selectie
16:00 - 17:30 Meisjes A selectie George Swart
Stijn Esser
V1
16:30 - 18:00 Jongens A selectie Patrick Bloebaum
Thomas van Dijk
V3

Hoodsponsors

Instagram