Header - H1 yel.jpg Header - Kinderen.jpg Header - Myra terras.jpg Header - Myrasokken senior.jpg Header - Publiek 1.jpg

Organisatie

Bestuur [Mail]
Mette Reitsma
Voorzitter
Pieter Legerstee
Vice Voorzitter
Dennis Vogel
Penningmeester
John de Droog
Secretaris
Marjon Bloemkolk
Communicatie en Organisatie
Kees van Mierlo
Senioren Top
Therese Jensen - Postma
Senioren Breedte
Arnoud Lauxtermann
Junioren
TC Senioren Breedte
Therese Jensen - Postma
Voorzitter
Carel Möller
Manager Heren
Jette Mulder
Manager Dames
Therese Jensen - Postma
Zaalhockey Senioren
TC Junioren
Arnoud Lauxtermann
Voorzitter
Martie van den Burg
Categorieleider Meisjes AB Breedte
Natalie Reddering
Categorieleider Meisjes AB Top
Natalie Reddering
Categorieleider Meisjes CD Top
Eric Kok
Categorieleider Meisjes CD Breedte
Saskia Bergin
Categorieleider Jongens AB
Edo Vellenga
Categorieleider Jongens AB
Saskia Bergin
Categorieleider Jongens CD
Edo Vellenga
Categorieleider Jongens CD
Therese Jensen - Postma
Zaalhockey Jeugd
Esmeralda Lauwers
Benjamins
Talitha de Haas
Categorieleider Meisjes EF
TC Senioren Top
Kees van Mierlo
Voorzitter
David Selier
Manager Heren
Mitch Denslagen
Manager Dames
Nils Mulder
Adviseur
Sponsorcommissie [Mail]
Dolf Moonen
Commissielid
Milko Brinkman
Commissielid
Folkert Nauta
Commissielid
Sebastiaan Berntsen
Commissielid
Communicatie Commissie
Marjon Bloemkolk
Voorzitter
Corrie van der Toorn
Redactie
Stephan Danser
Commissielid
Michelle Schiphorst
Commissielid
Ledenadministratie [Mail]
Larissa Severien
Commissielid
Clubhuismanager
Bas Koppelman
Voorzitter
Jeugdbestuur
Noa Prins
Voorzitter
Sascha Legerstee
Penningmeester
Indy Prins
Commissielid
Noor Tetteroo
Commissielid
Britt Webster
Commissielid
Floor Hageman
Commissielid
Belize Bogman
Commissielid
Peter Boelsma
Coordinator
Stichting Hockeypark Myra
Henk Schmidt
Voorzitter
Ronald Ganzeboom
Penningmeester
Berty van Bockom Maas
Juridische zaken
Jos Schulte
Financien
Jeroen Heins
Materiaal beheer
Jeroen Westram
Facility Manager
Kees Kok
Materiaal beheer
Martijn Castien
Materiaal beheer
Sandra van Leeuwen
Materiaal beheer
Myra Hockey Academy [Mail]
Erik Koridon
Medewerker
Hans Vlek
Medewerker
Bjorn van der Dussen
Medewerker
Wedstrijdsecretariaat
Annemieke Gosewehr
Jeugd/ Senioren
G-Hockey [Mail]
Marjolein Selier
Coordinator
Sanne van Oort
Commissielid
Dionne Pierneef
Commissielid
Kees van Mierlo
Commissielid
Materiaalcommissie [Mail]
Martijn Castien
Materiaal beheer
Jeroen Heins
Materiaal beheer
Scheidsrechtercommissie Junioren [Mail]
John de Droog
Jeugd
Medische zaken
Marjolein Feldmann
Vertrouwenspersoon
Familie Toernooi Commissie
Financiële commissie & Kas commissie
Grote Club aktie
Lisa beheer
Wouter Koomen
Lisa beheerder
Vrijwilligersbeheer [Mail]
Naomi Haverkamp Begemann
Voorzitter

Hoodsponsors

Instagram