Header - H1 yel.jpg Header - Kinderen.jpg Header - Myra terras.jpg Header - Myrasokken senior.jpg Header - Publiek 1.jpg

Organisatie

Bestuur [Mail]
Nils Mulder
Voorzitter
Pieter Legerstee
Vice Voorzitter
John Veldman
Penningmeester
Wouter Koomen
Secretaris
John Bijlsma
Senioren Top
Pien Delis-van Diemen
Senioren Breedte
Arnoud Lauxtermann
Junioren
Michelle Schiphorst
Organisatie & Communicatie
TC Senioren Breedte
Pien Delis-van Diemen
Voorzitter
Carel Möller
Teamcoordinator H3 t/m H10
Ella van Leeuwen
Teamcoordinator D10-D16
Michelle Boersma
Team coordinator DJ1 t/m DJ4 en HJ1
Therese Jensen - Postma
Zaalhockey Senioren
TC Junioren
Arnoud Lauxtermann
Voorzitter
Therese Jensen - Postma
Categorieleider Meisjes AB Top
Esther Frank
Categorieleider Meisjes AB Breedte
Therese Jensen - Postma
Categorieleider Meisjes CD Top
Gabrielle Talsma - Heideman
Categorieleider Meisjes CD Breedte
Marijke Stenger
Categorieleider Meisjes EF
Luuk van Beek
Categorieleider Meisjes EF
Lisette Pol
Categorieleider Jongens AB
Saskia Bergin
Categorieleider Jongens CD
Edo Vellenga
Categorieleider Jongens CD
Bas Vink
Categorieleider Jongens EF
Menno Brouwer
Benjamins
Chiel-jan Delis
Benjamins
Therese Jensen - Postma
Zaalhockey Jeugd
TC Senioren Top
John Bijlsma
Voorzitter
Niels Hagen
Coordinator D1
Jaap Birjmohum
Coordinator D2
Saskia van Dort
Secretaris
Sponsorcommissie [Mail]
Ton Schepen
Commissielid
Folkert Nauta
Commissielid
Tal Gonen
Commissielid
Communicatie Commissie
Michelle Schiphorst
Voorzitter
Corrie van der Toorn
Redactie
Mark Keip
Pers Commissie
Stephan Danser
Videoproductie
Ledenadministratie [Mail]
Jos Schulte
Commissielid
Clubhuismanager
Bas Koppelman
Voorzitter
Jeugdbestuur
Rick Stokkers
Voorzitter
Jette Mulder
Penningmeester
Sander Boelsma
Secretaris
Marjon Bloemkolk
Coordinator
Pieter Legerstee
Coordinator
Chiel-jan Delis
Coordinator
Merel Stroes
Commissielid
Charlie Huntelaar
Commissielid
Luna de Winter
Commissielid
Nienke van Leeuwen
Commissielid
Stichting Hockeypark Myra
Henk Schmidt
Voorzitter
Ronald Ganzeboom
Penningmeester
Myra Hockey Academy [Mail]
Erik Koridon
Medewerker
Hans Vlek
Medewerker
Wedstrijdsecretariaat
Bas Gevers
Jeugd
Ellen Hogguer
Senioren
G-Hockey [Mail]
Marjolein Selier
Coordinator
Merijn Kuit
Commissielid
Tamar Huijboom
Commissielid
Kees van Mierlo
Commissielid
Materiaalcommissie [Mail]
Jeroen Heins
Materiaal beheer
Ronald Vaart, van Der
Materiaal beheer
Scheidsrechtercommissie Junioren [Mail]
John de Droog
Jeugd
Medische zaken
Femke de Winter-de Haan
Vertrouwenspersoon
Ruurd van der Meulen
Medisch aanspreekpunt
Frederique Boelsma
Medisch aanspreekpunt
Mirjam van der Meulen-overdiep
Medisch aanspreekpunt
Ballotage
Barbeheer [Mail]
Barcoordinator
Zondag
Financiële commissie & Kas commissie
Beheer
Contractbeheer
Familie Toernooi Commissie
Financiële commissie & Kas commissie
Grote Club aktie
Techniek
Klussenteam
Verhuur vanuit vereniging
Vrijwilligersbeheer [Mail]

Twitter